Oszczędzając zarabiasz

program myWorld

Od ponad 17 lat wspieramy firmy w pozyskiwaniu nowych, lojalnych klientów, zwiększając tym samym sprzedaż. Nasze wszechstronne doświadczenie w zakresie lojalności klientów poprzez Cashback oferujemy także Twojej firmie, dzięki czemu będzie ona na właściwej drodze do sukcesu.

myWorld Partner oferuje świat zakupów, który przynosi atrakcyjne korzyści zarówno firmom jak i kupującym – i to we wszystkich kanałach zakupów. Sukces i dobre samopoczucie naszych klientów, partnerów i współpracowników jest dla nas niezwykle cenne. Jako firma odnosząca międzynarodowe sukcesy jesteśmy również świadomi naszego obowiązku wobec środowiska i społeczeństwa. Dlatego wspieramy dwie fundacje charytatywne w ich globalnych projektach pomocowych.

Nasze doświadczenie dla Twojego sukcesu

Wzrost dla MŚP

Wzmocnienie regionalnych małych i średnich przedsiębiorstw jest dla nas niezwykle ważne. Z tego powodu specjalnie dla nich opracowaliśmy programy lojalnościowe, które odpowiadają ich wymaganiom i oczekiwaniom.

Duże firmy

Także większe firmy nieustannie poszukują nowych kanałów dystrybucji i grup klientów. Nasi eksperci z sektora przedsiębiorstw tworzą odpowiednie rozwiązania, aby zapewnić takie możliwości dobrze znanym markom.

Zacznij działać

pl_PL
Call Now Button